Głos Łodzian – głosowanie na projekty

Kończy się projekt “Głos Łodzian” na osiedlu Śródmieście-Wschód, mający na celu wypracowanie modelu konsultacji społecznych na poziomie lokalnym oraz zaangażowanie mieszkańców do współdecydowania o wydatkowaniu środków z osiedlowego budżetu.

We wtorek 22 listopada każdy mieszkaniec osiedla Śródmieście-Wschód może wziąć udział w głosowaniu na jeden z 3 projektów powstałych podczas warsztatów i zdecydować, który zostanie sfinansowany z budżetu osiedla.

Więcej o projektach na tej stronie: http://www.gloslodzian.pl/?p=997

Ze swojej strony zachęcamy do zagłosowania na projekt przygotowany przez Świetlicę Podwórkową przy ul. Pomorskiej 54 (przy Sterlinga), mający na celu oświetlenie i poprawę estetyki tamtejszego podwórka, z którego korzystają podopieczni Świetlicy, mieszkańcy oraz odwiedzający Wojewódzki Ośrodek Leczenia Uzależnień.

Przy okazji też w imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich, którzy interesują się wpływem mieszkańców na zmiany w mieście, na seminarium “Budżet partycypacyjny w dużym mieście – czy to możliwe?” 1 grudnia 2011 r. w dużej sali obrad Urzędu Miasta Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 104. w godz. 15.00 – 17.30.

« Previous post
Next post »

Dodaj swój komentarz


5 * = 30

  • Migawki z ulicy

      Get the Flash Player to see the slideshow.
  • Meta